Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

29.09.2021 14:15

Aktualizace po dlouhé době

Tak koukám, že jsem se pár let odmlčela...
Do života mi vstoupilo pár nových projektů a času málo. Možná informace z meziobdobí doplním později.

Nyní však je žhavou novinkou, že máme štěňátka z velmi zajímavého spojení, kdy oba rodiče pocházejí ze zahraničního krytí. Štěňátka mají velmi zajímavý rodokmen, kvalitní předky, jsou testováni na dědičné oční vady a mají veškeré předpoklady pro případné uplatnění v chovu.

Černopálená holčička zůstává doma, tím nám vznikne ucelená třígenerační kolekce (Fifinka - Nessa - a mimčo) a červený klučík je zatím nezadaný. Bude k odběru na přelomu října a listopadu, řádně odčervený, naočkovaný, očipovaný, s PP FCI a s kupní smlouvou. Vážní zájemci mne mohou kontaktovat telefonicky, ale raději e-mailem, aby měli více prostoru se představit ;-)

 

29.08.2017 14:01

Tak jsem se dočkala

Aktualizace po delší odmlce...
No je to pecka, po téměř pětiletém čekání jsem se dočkala vysněné černé holčičky po Fifince. Zatím je to jen malá myška, tak doufejme, že naroste tak, jak správná jezevčí slečna. A jen o málo kratší dobu čekala Lenka na černého pejska. Byli tam oba naráz, přesně dle objednávky ;-)

Je to takový mezinárodní vrh narozený v ČR po ruských rodičích a za tatínekm jsme byli v Polsku.

31.08.2016 14:54

Ptáte se na štěňátka

Dlouho jsem sbírala sílu k této aktualizaci. Bohužel letos se štěňátek nedočkáme. Fifinka potratila pár dnů před termínem. Zkusíme štěstí v první polovině příštího roku. Omlouvám se četným zájemcům o dočasné informační vákuum, ale bylo to pro mne příliš citlivé téma.

22.07.2016 15:46

Čekáme dlouhosrstá štěňátka

Koncem srpna očekáváme dlouhosrstá štěňátka. Jedná se o špičkové spojení dvou ruských rodičů multišampionů. Štěňátka mohou být v barvách černá nebo čokoládová s pálením. Předpoklad perfektního exteriéru a povah. Podrobné info bude následovat. Zatím můžete sledovat vývoj miminek ZDE. Březost byla potvrzena ultrazvukem.

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters