Děkuji za vaše návštěvy a zanechané vzkazy!

Kniha návštěv

Datum: 29.07.2011

Vložil: Já zapomněla

Titulek: Re: Re: GRATULACE

Jo a teď jsem koukla na aktualizace a máš tam foto z tábora. Byla tam naše odchovankyně Kolen Komtess a kromě toho, že měla nožku skříplou do dveří a pak ji na zkoušce píchla vosa, tak byli majitelé nadšení... :-) No nemít doma už druhý měsíc řemeslníky a věčného přísavku, neváhala bych, tábor s paní Hájkovou jsme absolvovali 2x a jsou na to krásné vzpomínky.

Datum: 28.04.2011

Vložil: www.tuulikki.info

Titulek: Congratulation!

Happy Birthday to Lana! You are so beautiful. :)
Neppari-daddy and the whole family from Finland.

Datum: 02.05.2011

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Congratulation!

Thanks daddy, but Lana is my sister, I am Fifa :-)

Datum: 27.10.2010

Vložil: Gabriela Klášterková

Titulek: Gratulace

Dobrý den,
po delší době jsem navštívaila Vaše stránky a moc a moc blahopřeju k nádherné černopálené fenečce. Také my už odchováváme po "rudoších" vrh "černoušků", takže nás vše kolem nich o to více zajímá. Fenečka je jako z pohádky, tak ať je stejně tak zdravá jako krásná a dělá Vám radost. Myslím si, že mezi černopáleníky bude přínosem, který potřebujeme!!! ;o)
Také já jsem ráda, že jsem ji na klubovce zahlédla i živě a manžela popoženu s těmi fotečkami...
Zdraví smečka z Elven Star

Datum: 06.11.2010

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Gratulace

A "Elven Starům" taky děkuji zejména za milou společnost na klubovce :-)

Datum: 25.10.2010

Vložil: Šafka

Titulek: Gratulace

Ahoj Lucko,
moc gratuluji Fífě k titulu Best Puppy na KV Jezevčíků. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla vidět "naživo", taky si ji pomuchlovat a tak se s velkou cestovatelkou seznámit. Myslím si, že jsem viděla už "pár" štěňat malých dlouhánů, ale už ne tolik s tak báječnou pohodářskou povahou! Musím říct, že tahle malá "černá Fífa" si mě získala - i když moje srdce patří červeným. Úžasně optimistický pes, s velmi přátelskou povahou a úžasným vystupováním... no, je co závidět :-)
Přeji vám oběma, aby jste takové úžasné pohodové a přátelské jezevčíky "naklonovaly" v podobě odchovů a bylo jich tu více. Myslímk si, že o Fífě rozhodně ještě uslyšíme a to je jen dobře! Pro chov černých miniatur bude velkým přínosem! Držíme palce !! Zdraví Katka, Kačenka a smečka Anamsunamoňáků s důchodkou labradorkou :-)

Datum: 06.11.2010

Vložil: Fífa

Titulek: Re: Gratulace

Kačko díky! Taky co jsem se na ní načekala... Nejméně 3 roky. Jsem moc ráda, že už je přezubená a plnochrupá, tak nám snad nic nebude stát v cestě. Ta povaha je neuvěřitelná a mám zní velkou radost.

Datum: 03.10.2010

Vložil: Vlaďka

Titulek: FÍfa

Hezké stránky a Fífa je krásná. Přeji mnoho úspěchů. Vlaďka

Datum: 05.10.2010

Vložil: -LK-

Titulek: Re: FÍfa

Díky za návštěvu :-)

Datum: 03.04.2010

Vložil: zr

Titulek: hezké stránky- díky

Tak se pokoušíme lapat zkušenosti, máme štěnáto, tady jsem toho našel víc a líp než na oficiálních stránkách pro jezevčíci :-), takže díky za zdroj vědomostí. Třeba budeme taky chovnej pes / teda fenečka/, zatím se teda chováme a mazlíme fest. Fotky jsou na https://zdenekru.rajce.idnes.cz/maruska/, jestli se dobře orientuju, tak Vaší snahou u nových štěnat je uplně opačný poměr barva a pálení?

Záznamy: 41 - 50 ze 56

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)