Děkuji za vaše návštěvy a zanechané vzkazy!

Kniha návštěv

Datum: 29.07.2011

Vložil: Jana Dušková

Titulek: Re: Re: GRATULACE

Ahoj Luci, no odpovídám pozdě, já už to jednou zkoušela, ale po napsání elaborátu mi to Vinís "něčím" odeslal a pak se to nezobrazilo a dostávám se k tomu až dnes. Rotvíka mi je moc líto, bohužel nám před týdnem umřela Agátka (dám Ti to do emailu), tak se do toho dovedu vcítit víc než jindy. Máme letos nějaký smutný rok na pejsky, Alwin měl 9 let a 3 týdny, Agátka se toho ani nedožila :-(
Co se týká Dennyho, tak jsem tu černošku nečekala, tedy napadlo mě to, ale byl to spíše takový sen. Denny je nádherný a přišla jsem na něj náhodou, v nějakém inzerátu, kde byl nabízen z důvodu tíživé situace majitele. Pořád jsem hledala "něco" podle mých představ a Denny vyhovoval na 100% :-) Má i úžasnou povahu.
Jo a čápi nám tady poletují každou chvíli, no nevím nevím, do třetího mimina nejdu, tak snad to platí i na ta naše zvířecí mláďátka :-)
Posílám pusinu Fífě, pozdrav dětem a krásné léto přeji, ahoj Jana

Datum: 29.07.2011

Vložil: Já zapomněla

Titulek: Re: Re: GRATULACE

Jo a teď jsem koukla na aktualizace a máš tam foto z tábora. Byla tam naše odchovankyně Kolen Komtess a kromě toho, že měla nožku skříplou do dveří a pak ji na zkoušce píchla vosa, tak byli majitelé nadšení... :-) No nemít doma už druhý měsíc řemeslníky a věčného přísavku, neváhala bych, tábor s paní Hájkovou jsme absolvovali 2x a jsou na to krásné vzpomínky.

Datum: 28.04.2011

Vložil: www.tuulikki.info

Titulek: Congratulation!

Happy Birthday to Lana! You are so beautiful. :)
Neppari-daddy and the whole family from Finland.

Datum: 02.05.2011

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Congratulation!

Thanks daddy, but Lana is my sister, I am Fifa :-)

Datum: 27.10.2010

Vložil: Gabriela Klášterková

Titulek: Gratulace

Dobrý den,
po delší době jsem navštívaila Vaše stránky a moc a moc blahopřeju k nádherné černopálené fenečce. Také my už odchováváme po "rudoších" vrh "černoušků", takže nás vše kolem nich o to více zajímá. Fenečka je jako z pohádky, tak ať je stejně tak zdravá jako krásná a dělá Vám radost. Myslím si, že mezi černopáleníky bude přínosem, který potřebujeme!!! ;o)
Také já jsem ráda, že jsem ji na klubovce zahlédla i živě a manžela popoženu s těmi fotečkami...
Zdraví smečka z Elven Star

Datum: 06.11.2010

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Gratulace

A "Elven Starům" taky děkuji zejména za milou společnost na klubovce :-)

Datum: 25.10.2010

Vložil: Šafka

Titulek: Gratulace

Ahoj Lucko,
moc gratuluji Fífě k titulu Best Puppy na KV Jezevčíků. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla vidět "naživo", taky si ji pomuchlovat a tak se s velkou cestovatelkou seznámit. Myslím si, že jsem viděla už "pár" štěňat malých dlouhánů, ale už ne tolik s tak báječnou pohodářskou povahou! Musím říct, že tahle malá "černá Fífa" si mě získala - i když moje srdce patří červeným. Úžasně optimistický pes, s velmi přátelskou povahou a úžasným vystupováním... no, je co závidět :-)
Přeji vám oběma, aby jste takové úžasné pohodové a přátelské jezevčíky "naklonovaly" v podobě odchovů a bylo jich tu více. Myslímk si, že o Fífě rozhodně ještě uslyšíme a to je jen dobře! Pro chov černých miniatur bude velkým přínosem! Držíme palce !! Zdraví Katka, Kačenka a smečka Anamsunamoňáků s důchodkou labradorkou :-)

Datum: 06.11.2010

Vložil: Fífa

Titulek: Re: Gratulace

Kačko díky! Taky co jsem se na ní načekala... Nejméně 3 roky. Jsem moc ráda, že už je přezubená a plnochrupá, tak nám snad nic nebude stát v cestě. Ta povaha je neuvěřitelná a mám zní velkou radost.

Datum: 03.10.2010

Vložil: Vlaďka

Titulek: FÍfa

Hezké stránky a Fífa je krásná. Přeji mnoho úspěchů. Vlaďka

Datum: 05.10.2010

Vložil: -LK-

Titulek: Re: FÍfa

Díky za návštěvu :-)

Záznamy: 41 - 50 ze 57

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)