Děkuji za vaše návštěvy a zanechané vzkazy!

Kniha návštěv

Datum: 09.03.2014

Vložil: Bohemiavera@seznam.cz

Titulek: Dotaz

Srdečně zdravím,
jenom jsem se chtěla zeptat jestli stále vlastníte černopálenou importovanou fenku z Itálie, mám takový pocit že jsem ji zahlédla v CHS CzechOriginál u p. Dufkové nebo ji máte ve spoluvlastnictví?
Já jen že se mi také velmi líbí u minidrsňáků barvy černá a hnědá s pálením a byla bych ráda kdyby se i u nás více rozšířilo tohle zbarvení, vím jak jste si fenečkou z chs. di Casa Minardi splnila sen proto tomu nějak nerozumím že už u vás není.....Předem díky za odpověď a přeji mnoho úspěchů v dalším chovu.
S pozdravem Věra Rysová

Datum: 09.06.2014

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den,
ano všimla jste si dobře. Baruška momentálně působí u Radky Dufkové a je po ní k odběru krásný černopálený klučík. Pokusím se o nějaké aktualizace, nestíhám :-/ Zajímavé novinky ohledně znakatých jedinců jsou v CHS Vitoraz! Děkuji za přízeň.

Datum: 24.05.2013

Vložil: Elven Star

Titulek: :-)

Už se to blíží... Držíme moc palečky a těšíme se spolu s Vámi!!!
Zdraví a fandí Vám Elfíci

Datum: 24.05.2013

Vložil: -LK-

Titulek: Re: :-)

No vy se ale umíte trefit :-) Vypadá to, že bychom mohly rodit už dnes. Fifinka si preventivně vyhloubila na zahradě půlmetrový kráter pod boudou, co nám zbyla po rotvíkovi...
Děkujeme!

Datum: 23.11.2012

Vložil: Of Elven Star

Titulek: Jen tak...

Krásný podzimní den!
Jack je nádherný. U nás jsme na tom stejně, poslední ze tří štěňat, pejsek Erigeron, který je nejnadějnější z vrhu, také stále hledá novou rodinu. Na gauč ho prostě nedám, takže bude u nás, dokud se nenajde někdo vhodný. Hádám, že to máte stejné... ;o)
Přejeme hodně štěstí s posledním páníčkem. U nás už možná čekáme Fiannčata. ;o)))
Mnoho pozdravů posílají všichni Elfíci

Datum: 05.12.2012

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Jen tak...

A krásný čertovský den od nás !
Oba naši kluci jsou umístěni v rodinách, které mají zájem pejsky předvést na výstavě a případně uchovnit. Takže Jack by klidně mohl jít někam na gauč. Čeká na toho NEJ páníčka, protože dobře ví, že kdo si počká, ten se dočká. A stejně tak i s Vaším klučinou.

Tak Fiannka má za sebou výlet do Německa? Tož držíme MOC palečky.
Užívejte prvního sněhu a snad někde brzy na viděnou HAFUSCHKY

Datum: 10.12.2012

Vložil: Of Elven Star

Titulek: Re: Re: Jen tak...

Ještě Vás musím pobavit! Tak víte, kde je nakonec Geronek ??? Na jméno František Homolka si vzpomenete možná až za chvíli, ale na jméno Bertík Hafuschka určitě IHNED!!! ;o) No a hádejte, koho má už 3. týden Bertík za parťáka... :-DDD Jen se modlím, aby se oba u pana myslivce dožili požehnaného věku!!!
O našem výletu do Německa Vám někdy budu vyprávět, budete mít pocit, že jde o "Kameňák 9 a 3/4" , nebo tak něco... :-DDD

Krásný čas adventní a kdyby se mi ozval někdo inteligentní, hned Vás doporučím! ;o) Zdraví Vás Elfíci a také moc gratulují k Nitře

Datum: 04.11.2012

Vložil: Koridaska

Titulek: Fotografie

A fotky by byly publikovány pouze na webu ufonek.net.

Datum: 06.11.2012

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Fotografie

Dobrý den, pokud chcete použít moje fotky, musí u nich být uvedena adresa mojí webové stránky www.hafuschka.cz. Děkuji, hezký den.

Datum: 04.11.2012

Vložil: Koridaska

Titulek: Fotografie

Dobrý den, mohu použít vaše fotky malých jezevčíků pro svou koláž ? Děkuji.

Záznamy: 11 - 20 ze 57

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)