Děkuji za vaše návštěvy a zanechané vzkazy!

Kniha návštěv

Datum: 14.09.2011

Vložil: Lucie Havlíčková

Titulek: Doporučení z vlastní zkušenosti

Gratuluji ke štěňátkům.
Všem zájemcům doporučuji tuto chovatelskou stanici, máme z Hafuschky už dva roky drsnosrstého jezevčíka Garpa a musím napsat, že úrověň této stanice je opravdu výborná.


Datum: 16.09.2011

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Doporučení z vlastní zkušenosti

Jééé to je milé, děkuji :-) Mám velkou radost, že jste spokojeni. Garpíkovi pac a pusu a za případné fotečky budu moc vděčná
Díky !

Datum: 16.08.2011

Vložil: Petra a jezevčíci ze Stoupovy chaloupky

Titulek: Gratulace ke štěňátkům:-)

Gratulujeme ke krásným štěňátkům a jména jsou úchvatná, obzvláště povedené jméno je Chilli Pepper:-))))).Hodně zdravíčka pro prcky!!

Datum: 22.08.2011

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Gratulace ke štěňátkům:-)

Děkujeme! To asi víte, odkud vítr fouká a kde jsem hledala inspiraci :-) Podle stafordky...

Datum: 12.09.2011

Vložil: Petra

Titulek: Re: Re: Gratulace ke štěňátkům:-)

No jasný, však Chillinka stafordka je skvělá!!

Datum: 08.07.2011

Vložil: elvenstar.cz

Titulek: Gratulace!

Dobrý den!
Moc a moc gratulujeme k Fífiným uspěchům. Máme z toho obrovskou radost, ale hlavně z toho, jaká z ní vyrostla krásná fenka, radost pohledět. Moc Vám fandíme!!!
Krásné léto, buďte všichni zdrávi a také mnoho dalších úspěchů
přejí Klášterkovi a Elfí smečka

Datum: 10.07.2011

Vložil: -LK-

Titulek: Re: Gratulace!

Děkujeme a posíláme mnoho pozdravů!

Datum: 22.06.2011

Vložil: nornik.cz

Titulek: GRATULACE

Ahoj Lucko, gratuluji k nádhernému úspěchu!!! Fenka je krásná, na té fotce ze světovky působí velice hezky, máš-li víc fotek určitě sem s nimi. Taky gratulace k narozkám našich broučků. Ahoj Jana a přeji další úspěchy.

Datum: 25.06.2011

Vložil: -LK-

Titulek: Re: GRATULACE

Jani díky moc, mísí se ve mně velmi rozporuplné pocity, protože s Fifinkou je nám přáno, ale včera jsme pochovali rotvíka... Ale to ty, bohužel, taky znáš... Tak alespoň všechno nejlepší našim dětem :-) a pozdravuj čápa. My na čapí hnízdo koukáme již pátým rokem z balkónu. Nevěřila bys, jak si to Ti čápi dokáží zorganizovat a některý srpnový či zářijový den si dají všichni (20-30 ks) sraz na místní louce a domluví si podrobnosti odletu. A pár dnů na to jsou fuč. Hele kdes to vyštrachala toho tatínka vašeho nového vrhu? To mi přijde jako výborný tah! Pa L.

Datum: 29.07.2011

Vložil: Jana Dušková

Titulek: Re: Re: GRATULACE

Ahoj Luci, no odpovídám pozdě, já už to jednou zkoušela, ale po napsání elaborátu mi to Vinís "něčím" odeslal a pak se to nezobrazilo a dostávám se k tomu až dnes. Rotvíka mi je moc líto, bohužel nám před týdnem umřela Agátka (dám Ti to do emailu), tak se do toho dovedu vcítit víc než jindy. Máme letos nějaký smutný rok na pejsky, Alwin měl 9 let a 3 týdny, Agátka se toho ani nedožila :-(
Co se týká Dennyho, tak jsem tu černošku nečekala, tedy napadlo mě to, ale byl to spíše takový sen. Denny je nádherný a přišla jsem na něj náhodou, v nějakém inzerátu, kde byl nabízen z důvodu tíživé situace majitele. Pořád jsem hledala "něco" podle mých představ a Denny vyhovoval na 100% :-) Má i úžasnou povahu.
Jo a čápi nám tady poletují každou chvíli, no nevím nevím, do třetího mimina nejdu, tak snad to platí i na ta naše zvířecí mláďátka :-)
Posílám pusinu Fífě, pozdrav dětem a krásné léto přeji, ahoj Jana

Záznamy: 31 - 40 ze 56

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)