Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

15.06.2010 11:34

Přidány odborné články

Seminární práce, diplomky, bakalářské práce a jiné odborně zaměřené články s jezevčickou tématikou naleznete ZDE. Pokud máte jiný zajímavý příspěvek ke zveřejnění, pošlete mi ho :-)

15.06.2010 10:26

Přidány vlaječky

Na úvodní stranu jsem přidala počítadlo přístupu dle jednotlivých států. Měříme tedy od 15.6.2010.

20.05.2010 22:03

Koloběh života

Poslední štěňátka jsou v nových domovech a my se nemůžeme dočkat nového přírůstku! Po 2 letech hledání a čekání se konečně narodila černá dlouhosrstá fenka a dorazit by měla po světové výstavě v Dánsku. Asi začnu stříhat metr :-) Pro zasvěcené prozradím, že se jedná o ZCELA nepříbuzné spojení nejen na český chov, ale i na jedince ze sousedních států. Fenka pochází z vrhu 6! štěňat, v jejím rodokmenu je minimum příbuzenské plemenitby (4-4) a vzhledem k tomu, že ve vzdálenějších generacích figurují i standardi, tak má pěkně plnochrupý rodokmen. Zatím mám zamluvené holčičky 2 a čekám, jak se "vybarví", doufám že nepřeberu.

20.05.2010 21:55

Všechna H štěňátka jsou v nových domovech

Dnes odcestovalo poslední štěňátko, Helenka. Původně měla letět až do Finska, ale plány se změnily a zůstala s námi déle, než je obvyklé a loučení bylo proto těžší. Věřím, že všem jsem vybrala hodné páníčky, kterým děkuji za jejich péči a přeji jim dlouhé a bezproblémové soužití. Za zprávy o našich "dětech" a jejich případné foto budu vděčná. 

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters