Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

02.05.2010 15:08

Poslední fenka na prodej

Fenka je výborného exteriéru a přátelské vyrovnané povahy. Je výborně socializována, vyrůstá s malými dětmi. Fence bude 10 týdnů, má veškeré předpoklady pro další využití v chovu a proto jí hledáme páníčky, kteří se budou ubírat tímto směrem. Více fotek a info o vrhu naleznete ZDE.

 

06.04.2010 11:33

Tak se nějak nemůžeme dočkat...

A čeho že vlastně? Už 2 roky sháním v zahraničí černou dlouhosrstou fenku. Stále nic vhodného. Buď je tam příbuzenská plemenitba nebo jsou předci příbuzní na české linie. Až letos! Dokonce byl výběr ze 3 možných vrhů. Nejprve odrodila černá fenka ve Finsku. V jejím krásném početném vrhu 6 ti štěňat však černá fenka nebyla. Přes velikonoce mi odrodila druhá kandidátka v Rusku. Tam sice jedna fenečka je, ale tu si nechává chovatelka. Zatím poslední nadějí je další vrh v Rusku, fena by měla rodit 3. dubnový týden. Tak nám držte palce :-)

17.03.2010 22:46

Pop Idol Vitoraz CRUFT' S 2010 - Yearling Dog - 1. místo

Tatínek našeho aktuálního vrhu se stal vítězem CRUFT'S 2010! Podrobné info o otci našich štěňat naleznete ZDE.

22.02.2010 10:51

Máme drsnosrstá štěňátka

Dnes v noci se nám narodili 2 fenky a 1 pejsek, vše ve zbarvení divočáka. Neváhejte nás kontaktovat o bližší informace, informace o rodičích naleznete ZDE. Štěňátka budou k odběru cca od poloviny dubna 2010.

H vrh v den porodu

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters