Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

18.07.2010 21:07

A jedna smutnější...

Náš rotvík dnes prodělal torzi žaludku. Je po operaci a první 4 dny budou kritické. Není to žádný mladík, letos oslaví 11 let. Držte nám palečky...

 

... Týden po ... zdá se být vše OK, Itchi je v dobré náladě. Jediné, co nás ještě trápí, je pohyblivost zadních nohou, Itchi si škrtá nárty o zem. Ale vzhledem k vážnosti situace a jeho věku díky za to.

18.07.2010 20:56

Help me touch your heart na výstavě

Helenka, štěňátko z našeho posledního vrhu, má za sebou výstavní premiéru ve třídě štěňat. Pěkně se prezentovala a získala známku VN1. Děkujeme rodině Pokorných za reprezentaci a krásnou fotku!

14.07.2010 16:38

Poradna

Na základě dnešního telefonátu jsem založila rubriku PORADNA

29.06.2010 21:13

Import černopálená králičí fena

Tak jsem se po více než 2 letech shánění dočkala! Fífa je konečně doma a předčila mé očekávání. Nejenže je pěkná v exteriéru, ale má naprosto úžasnou povahu. Po týdnu cestování na trase Sankt Peterburg - Polsko - Dánsko - Praha vylezla z auta a s nepochopitelným nadšením se mi vrhla do náruče a oblízala mě od hlavy k patě. To samé pak zopakovala doma se všemi dvounohými i čtyřnohými členy rodiny. Už druhý den se doma chovala, jako by se tu narodila. Ufff dobrý konec kupování "zajíce v pytli" přes internet :-)

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters