Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

22.06.2015 17:22

Další úspěchy našich odchovů

20.6.2015 NVP Klatovy Johnnie Walker Hafuschka - třída vítězů V1, CAC. GRATULUJEME!
Fifnka je moc hrdá na své dětičky ;-)

22.06.2015 17:14

Maďarská vnoučátka

Dnes mi udělaly velikou radost fotky aktuálně půlročních vnoučátek v Maďarsku. Jejich tatínkem je náš JCh. H Kairos Hafuschka a narodily se v chovatelské stanici Old White Director. Vypadají velmi slibně! Pod článkem naleznete více fotek (hnědý Yahoo, tygra Youtube).
Yahoo & Youtube Old White Director

03.03.2015 18:35

Máme vnoučata!

A netroškaříme :-D a časem snad dodám i drsnosrsté info...

1/ Začátkem ledna se narodil v Maďarsku první vrh Po Kairosovi. Kairosek hezky namíchal barvičky - hnědopálenou, hnědý tygr, černý tygr... Ještě nedávno byla jedna holčička na prodej, nevím, jestli je to aktuální.


2/ Koncem ledna se pochlapil Jonášek (Johnnie Walker). S červenou fenkou dal 4 štěňátka, 2 červené holčičky a 2 černé kluky. Jedna fenka a jeden kluk jsou stále volní a prý vypadají perspektivně. Uvidíme, plánujeme návštěvu. Na více fotek se můžete podívat ZDE.

3/ A ve druhé polovině února se Jonáškovi narodil druhý vrh. S červenou Ornelou z Bílé chalupy dal 2 štěňátka - červenou holku a červeného kluka. Protože se jedná o opravdu vymodlený vrh, mají všichni zainteresovaní se štěňátky vlastní záměry a nesjou proto nabízena k prodeji. Taky se pokusím navštívit a nafotit.


Tatínkům i maminkám gratulujeme a všem hlavně hodně zdraví!

A abych přes všechnu tu omladinu nezapomněla - Johnnie dodělal Šampiona CZ i SK, má rozpracovaný šampionát Maďarska a dělá si zálusk i na Interšampiona. Dosavadní 3 CACIBY jsou slušným základem ;-)

07.12.2014 14:37

Náš první výstavní výlet do Rakouska

Rakousko pro nás bylo výstavní premiérou. Fifinku jsem, ostatně jako na většinu letošních výstav, hlásila do třídy šampionů. Konkurenci nám, krom jedné italské feny, dělali staří dobří čeští známí ;-) Oba výstavní dny pro nás skončily tituly CACA a Res. CACIB. 

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters