Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

11.07.2014 14:38

Úspěchy naší NEJMENŠÍ

JCH CZ Innocent Beauty Hafuscha

To NEJMENŠÍ v nadpise berte, prosím, s rezervou. Bjůtynka je králíček, pravděpodobně velikostně nejmenší z našich odchovanců. Nicméně má obrovské jezevčičí srdíčko a velikánské štěstí na svou lidskou smečku. Ve svých 2 letech je zaslouženou matkou, absolvovala čtvery zkoušky z výkonu, řadu výstav, kde k získaným titulům největším patří vítěz plemene, nejlepší fena plemene na Klubové výstavě Kochánky 2014 a titul Junior Šampion ČR. Věřím, že výčet není zdaleka konečný. Bjůtynce ke všem úspěchům gratulujeme a hlavně děkujeme celé rodince Boháčkových!

07.07.2014 12:39

Johnnie Walker

Johnnie Walker HafuschkaProtože Johnnie (Jonášek) je už chovným psem, a doufáme že i nastávajícím tatínkem, zasloužil si aktualizaci svého profilu. Tento fešák nese gen pro černopálenou barvu, je plnochrupý a po tatínkovi nádherně osrstěný. K fenkám je dle slov svého dvounožce něžný i dostatečně razantní, když je třeba. Prostě všestranný jezevčík, jak se patří ;-) Na fotce se svou první tchýní paní Šmikmátorovou.

10.06.2014 14:00

Bářina štěňátka

Doplnila jsem informace o velmi slibném černém pejskovi po naší Barunce. Eddie Murphy je k okamžitému odběru.

Eddie Murphy Czech Originál

09.06.2014 13:22

Od každého něco

Jako obvykle, když něco zanedbáte, nevíte pak co dříve a kde vůbec začít... U nás mnoho psích i soukromých novinek. Tak vše alespoň ve zkratce:

1/ Fifinka - s Fifinkou jsme se letos zaměřily na polské výstavy. Konkrétní výsledky naleznete přímo na Fifinčiné stránce. Posledních pár výstav proběhlo už výhradně ve třídě šampionů a letošní bilance je 3x CWC, pár CACIBů a BOSů.

2/ Štěňátka - vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo vybrat Fifince ženicha, který by zcela odpovídal mým představám nebo u těch vhodných zahraničních se nepodařilo vše v potřebném termínu zorganizovat, zatím žádná štěnátka nesjou v plánu. Uvidíme, jestli se odhodlám k zimnímu vrhu na začátku roku 2015. V tom případě by byl ženich určitě finský černopálený. 

3/ Fifinčiné odchovy - dělají mi ohromnou radost. Po Fifince je jeden červený vrh a jeden znakatý (výhradně v majetku zahraničních chovatelů). Všechna štěňátka rostou do krásy, červený Johnnie Walker boduje na každé výstavě, kde se ukáže a je už dokonce CHOVNÝM PSEM, slečny, těšte se ;-) V Maďarsku žijící hnědopálený Kairos má už splněny podmínky pro titul Junioršampion Maďarska a černá tygra Kirké žijící v Norsku má za sebou svou výstavní premiéru v KRÁLIČÍM rázu a to hned s výsledkem BOB (nejlepší z plemene), kromě toho také úspěšně absolvovala barvářské zkoušky.

 

4/ Drsnosrsté odchovy - králičí Innocent Beauty se stala nejlepší fenou plemene BOS na letošní klubové výstavě v Kochánkách. Ještě krátce před tím stačila odchovat svá první štěňátka.

5/ A svůj první vrh odchovala i černopálená drsnosrstá Barča. Povedli se jí 2 kluci a jeden velmi nadějný černopálený dost dobře možná i králičí klučík je k dispozici.

Pokusím se během dohledné doby jednotlivé bodíky upřesnit a doplnit fotkama ;-)

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters