Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

16.10.2014 13:21

Jak jsme dobyli Maďarsko

Dvoudenní říjnovou výstavu v maďarském Komárnu jsme pojali tak trochu rodinně. Fifinka jela reprezentovat do třídy šampionů a doprovod jí dělal povedený synáček Johnnie Walker alias Jonášek. Nebo to bylo s tím doprovodem obráceně? :-D

 

První výstavní den oba 2 CAC, Fifinka i CACIB a BOS. Bob zůstal tentokrát doma v Maďarsku. S tím jsme tak trochu počítali, posuzovali maďarští rozhodčí a ty jsou tím dost proslavení narozdíl od jiných zahraničních států, kde si snaží tituly přilákat vystavovatele.

 

Ovšem druhý výstavní den nás mile překvapil a nemohl dopadnout lépe. Tedy oba 2 naši reprezentanti CAC, CACIB, Fifinka BOS a BOBa získal Jonášek. Proběhl rodinný souboj, ve který jsem tajně doufala a s nejlepším možným výsledkem. Jonášek je nesrovnatelně lépe osrstěný a ve všech ostatních ohledech povedený po mamince:-)

 

Fifinka tím splnila podmínky pro získání titulu Šampion Maďarska.
A tolik naše vítězné maďarské tažení!

 

16.10.2014 12:40

Innocent Beauty je vítězem Barvářských zkoušek honičů

Bjůtynka jede. Po té, co se stala nejlepší fenou klubové výstavy, dokázala, že je opravdu všestranná. V konkurenci dalších 11 pejsků, mezi kterými byli např. plemena slovenský kopov, německý křepelák, hannoverský barvář a alpský jezevčíkovitý brakýř, se tato drobná králičí fenka stala s 204 body VÍTĚZEM barvářských zkoušek honičů. Klobouk dolů, smekám a velký dík týmu Lenka s tatínkem !

16.10.2014 12:12

Jim Beam Hafuschka - NÁRODNÍ VÍTĚZ

Mám tu vícero úžasných novinek. Jimík na Moravskoslezské národní výstavě psů v Brně 27.9.2014 vybojoval CAC a Národního vítěze. Gratuluji a děkujeme paničce za reprezentaci.

 

16.08.2014 13:01

Bombastický víkend

Hmmmm, tak jo: okolo půl jedenácté mi dorazila zpráva, že Johnnie Walker Hafuschka na mezinárodce v Bratislavě vybojoval CAC, CACIB A BOS (a dokonce porazil přenádherného Briana)

A já ve stejném čase asi o 1000 km dál s Fifnkou:
CAC, CACIB, BEST FEMALE, BOB

a o den později
CAC, CACIB, BEST FEMALE, BOB, BIG III
MultiChamp. Sensatsia Pitera Takaya Fifa

Tímto Fifinka splnila podmínky pro rumunského šampiona, rumunského grandšampiona a mezinárodního výstavního šampiona C.I.E.
 

Jen houšť a větší kapky :-D Ještě nás do konce rouku s Fifinkou čeká Maďarsko a Polsko. Hanychům samozřejmě velká gratulace!

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters