Novinky

07.12.2014 14:37

Náš první výstavní výlet do Rakouska

Rakousko pro nás bylo výstavní premiérou. Fifinku jsem, ostatně jako na většinu letošních výstav, hlásila do třídy šampionů. Konkurenci nám, krom jedné italské feny, dělali staří dobří čeští známí ;-) Oba výstavní dny pro nás skončily tituly CACA a Res. CACIB. 

16.10.2014 13:21

Jak jsme dobyli Maďarsko

Dvoudenní říjnovou výstavu v maďarském Komárnu jsme pojali tak trochu rodinně. Fifinka jela reprezentovat do třídy šampionů a doprovod jí dělal povedený synáček Johnnie Walker alias Jonášek. Nebo to bylo s tím doprovodem obráceně? :-D

 

První výstavní den oba 2 CAC, Fifinka i CACIB a BOS. Bob zůstal tentokrát doma v Maďarsku. S tím jsme tak trochu počítali, posuzovali maďarští rozhodčí a ty jsou tím dost proslavení narozdíl od jiných zahraničních států, kde si snaží tituly přilákat vystavovatele.

 

Ovšem druhý výstavní den nás mile překvapil a nemohl dopadnout lépe. Tedy oba 2 naši reprezentanti CAC, CACIB, Fifinka BOS a BOBa získal Jonášek. Proběhl rodinný souboj, ve který jsem tajně doufala a s nejlepším možným výsledkem. Jonášek je nesrovnatelně lépe osrstěný a ve všech ostatních ohledech povedený po mamince:-)

 

Fifinka tím splnila podmínky pro získání titulu Šampion Maďarska.
A tolik naše vítězné maďarské tažení!

 

16.10.2014 12:40

Innocent Beauty je vítězem Barvářských zkoušek honičů

Bjůtynka jede. Po té, co se stala nejlepší fenou klubové výstavy, dokázala, že je opravdu všestranná. V konkurenci dalších 11 pejsků, mezi kterými byli např. plemena slovenský kopov, německý křepelák, hannoverský barvář a alpský jezevčíkovitý brakýř, se tato drobná králičí fenka stala s 204 body VÍTĚZEM barvářských zkoušek honičů. Klobouk dolů, smekám a velký dík týmu Lenka s tatínkem !

16.10.2014 12:12

Jim Beam Hafuschka - NÁRODNÍ VÍTĚZ

Mám tu vícero úžasných novinek. Jimík na Moravskoslezské národní výstavě psů v Brně 27.9.2014 vybojoval CAC a Národního vítěze. Gratuluji a děkujeme paničce za reprezentaci.

 

16.08.2014 13:01

Bombastický víkend

Hmmmm, tak jo: okolo půl jedenácté mi dorazila zpráva, že Johnnie Walker Hafuschka na mezinárodce v Bratislavě vybojoval CAC, CACIB A BOS (a dokonce porazil přenádherného Briana)

A já ve stejném čase asi o 1000 km dál s Fifnkou:
CAC, CACIB, BEST FEMALE, BOB

a o den později
CAC, CACIB, BEST FEMALE, BOB, BIG III
MultiChamp. Sensatsia Pitera Takaya Fifa

Tímto Fifinka splnila podmínky pro rumunského šampiona, rumunského grandšampiona a mezinárodního výstavního šampiona C.I.E.
 

Jen houšť a větší kapky :-D Ještě nás do konce rouku s Fifinkou čeká Maďarsko a Polsko. Hanychům samozřejmě velká gratulace!

11.08.2014 17:16

Letošní nejvýznamnější událost

Je to jen pár hodin, co skončila letošní světová výstava psů v Helsinkách. Pro kynology patří tato událost k těm nejvíce prestižním. A my jsme si seděli doma, přesněji užívali prázdnin, a sledovali zprávy, co se k nám od přátel sporadicky dostávaly. A tak si najednou čtu, že letošním světovým vítězem v dlouhosrstém trpasličím rázu se stal... Sensatsia Pitera Chest Imeu. CO ? :-O Ano, je to polobratr naší Fifinky, mají stejnou matku Krosku. Trochu nám narostl hřebínek, že patříme do tak nóbl společnosti ;-) Velká gratulace Oxaně, paní chovatelce a majitelce v jedné osobě!

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2014
WW 2014 Sensatsia Pitera Chest Imeu

11.07.2014 14:38

Úspěchy naší NEJMENŠÍ

JCH CZ Innocent Beauty Hafuscha

To NEJMENŠÍ v nadpise berte, prosím, s rezervou. Bjůtynka je králíček, pravděpodobně velikostně nejmenší z našich odchovanců. Nicméně má obrovské jezevčičí srdíčko a velikánské štěstí na svou lidskou smečku. Ve svých 2 letech je zaslouženou matkou, absolvovala čtvery zkoušky z výkonu, řadu výstav, kde k získaným titulům největším patří vítěz plemene, nejlepší fena plemene na Klubové výstavě Kochánky 2014 a titul Junior Šampion ČR. Věřím, že výčet není zdaleka konečný. Bjůtynce ke všem úspěchům gratulujeme a hlavně děkujeme celé rodince Boháčkových!

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)