Novinky

07.07.2014 12:39

Johnnie Walker

Johnnie Walker HafuschkaProtože Johnnie (Jonášek) je už chovným psem, a doufáme že i nastávajícím tatínkem, zasloužil si aktualizaci svého profilu. Tento fešák nese gen pro černopálenou barvu, je plnochrupý a po tatínkovi nádherně osrstěný. K fenkám je dle slov svého dvounožce něžný i dostatečně razantní, když je třeba. Prostě všestranný jezevčík, jak se patří ;-) Na fotce se svou první tchýní paní Šmikmátorovou.

10.06.2014 14:00

Bářina štěňátka

Doplnila jsem informace o velmi slibném černém pejskovi po naší Barunce. Eddie Murphy je k okamžitému odběru.

Eddie Murphy Czech Originál

09.06.2014 13:22

Od každého něco

Jako obvykle, když něco zanedbáte, nevíte pak co dříve a kde vůbec začít... U nás mnoho psích i soukromých novinek. Tak vše alespoň ve zkratce:

1/ Fifinka - s Fifinkou jsme se letos zaměřily na polské výstavy. Konkrétní výsledky naleznete přímo na Fifinčiné stránce. Posledních pár výstav proběhlo už výhradně ve třídě šampionů a letošní bilance je 3x CWC, pár CACIBů a BOSů.

2/ Štěňátka - vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo vybrat Fifince ženicha, který by zcela odpovídal mým představám nebo u těch vhodných zahraničních se nepodařilo vše v potřebném termínu zorganizovat, zatím žádná štěnátka nesjou v plánu. Uvidíme, jestli se odhodlám k zimnímu vrhu na začátku roku 2015. V tom případě by byl ženich určitě finský černopálený. 

3/ Fifinčiné odchovy - dělají mi ohromnou radost. Po Fifince je jeden červený vrh a jeden znakatý (výhradně v majetku zahraničních chovatelů). Všechna štěňátka rostou do krásy, červený Johnnie Walker boduje na každé výstavě, kde se ukáže a je už dokonce CHOVNÝM PSEM, slečny, těšte se ;-) V Maďarsku žijící hnědopálený Kairos má už splněny podmínky pro titul Junioršampion Maďarska a černá tygra Kirké žijící v Norsku má za sebou svou výstavní premiéru v KRÁLIČÍM rázu a to hned s výsledkem BOB (nejlepší z plemene), kromě toho také úspěšně absolvovala barvářské zkoušky.

 

4/ Drsnosrsté odchovy - králičí Innocent Beauty se stala nejlepší fenou plemene BOS na letošní klubové výstavě v Kochánkách. Ještě krátce před tím stačila odchovat svá první štěňátka.

5/ A svůj první vrh odchovala i černopálená drsnosrstá Barča. Povedli se jí 2 kluci a jeden velmi nadějný černopálený dost dobře možná i králičí klučík je k dispozici.

Pokusím se během dohledné doby jednotlivé bodíky upřesnit a doplnit fotkama ;-)

26.02.2014 14:07

Bráškové se sejdou v Ostravě

Jim Beam Hafuschka, 17 months

Výborné zprávy od majitelů J štěňátek, kterým je aktuálně 17 měsíců. Johnnie Walker získal tento víkend v Brně svého již třetího CACE a prvního Res. CACIBA. Od Jima Beama přišla překrásná fotka. Oba bráškové by se měli potkat v dubnu na ostravské výstavě. Držím palečky. Kluci, jste fešáci !

31.01.2014 13:33

Fifinka v Polsku


WUT JWW 2011 Sensatsia Pitera Takaya Fifa

Po delší výstavní odmlce jsme vyrazili do polského Hlohova. Fifinka nezklamala a z mezinárodní výstavy pod taktovkou ruské rozhodčí jsme si odvezli tituly CWC, CACIB a BOS. Nemohu nezmínit velmi příjemný dojem z organizace výstavy. Příjemné je, že už na vstupním listě je napsaný odhadovaný čas, kdy přijdete na řadu. Není tedy bezpodmínečně nutné jezdit například na devátou hodinu, když víte, že je před vámi v kruhu X dalších psů. A velkým rozdílem oproti našim výstavem byla ochota obslužného personálu. Vždy byl někdo v dohledu, viditelně a na první pohled označen jako pořadatel, a hlavně kdykoliv ocotný pomoci nejen radou, ale i činem. Doprovázeli vystavovatele do výstavní kanceláře, ochotně vyzvedávali katalogy, přenášeli přepravky a výstavní židle. Dokonce tam i kdosi obcházel vystavovatele a nabízel zdarma nějaké ňamky. Bylo to fajn.

 

09.01.2014 13:20

Všehochuť

1/ V prosinci jsme se přestěhovali, kontakt aktualizován, bydlíme v Chocni. Z toho důvodu jsem vypustila všechna vánoční přáníčka, takže alespoň touto cestou dodatečně: ať je rok 2014 nejlepším rokem vašeho života. Promiňte také, pokud jsem v této době nereagovala na vaše e-mailové zprávy. Za všechny fotky a novinky samozřejmě děkuji.

2/ Johnnie Walker Hafuschka získal svého prvního CACe na národní výstavě v Brně, absolvoval bonitaci se suprovým bonitačním kódem Oe/ALR/5-DLT a tím pádem splnil podmínky pro chovnost. Velikánská gratulace páníčkům.

 

3/ Innocent Beauty Hafuschka se stala poprvé maminkou - v chovatelské stanici Gold Vargo mají krásnou vánoční nadílku 4 miminek.

 

13.09.2013 19:13

Novinky

Událo se toho u nás dost, nebyl čas aktualizovat:

 

1/ Máme drsnosrstá štěňátka 2 (pravděpodobně králičí) holčičky. Jednu z nich lze zarezervovat, k odběru bude počátkem listopadu. 

 

2/ 9.9. oslavil 1 rok náš vrh J, na fotce Jim Beam, podívejte na fešáka, jak je krásně osrstěný a ten rovný hřbet, hmmm... Děkujeme všem páníčkům za pravidelné reporty a samozřejmě GRATULUJEME !

 

3/ A do třetice ne méně významná událost - naše králičí drsnosrsté štěňátko z I vrhu se umístilo na bedně a to pěkně vysoko.
Innocent Beauty Hafuschka - NV Brno 7.9.2013 - V1, CAJC, BOJ, I.BIG Junior.
I Boháčkům patří obrovská gratulace !

 

4/ Našeho sladkého a přenádherného Karlíka nikdo nechce, že bychom si ho nechali ?

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)