Novinky

13.08.2013 23:21

Aktualizace

Po delší době jsem doplnila něco málo hodnotného obsahu. Jednak pár pěkných obrázků na téma zuby a pak jsem objevila moc hezký článek chovatleky krysaříků na téma proč psa s průkazem původu.

01.08.2013 21:58

Pejsek Kairos ještě nemá své budoucí páníčky

Kairosek, domácky Karel, je perspektivní štěňátko v nepříliš frekventovaném hnědopáleném zbarvení. Má všechno, co má správné štěňátko mít - nůžkový skus, všechny štěněčí zoubky, obě kuličky na svém místě. Je perfektně socializovaný, zvyklý na děti všech věkových kategorií a už se mnou nacestoval stovky kilometrů v autě. Je klidnější milé a přátelské povahy, má silnou kostru, široký hrudník a dlouhé uši. Dlouho ho měl zamluveného chovatel z Maďarska, který však nedávno rezervaci zrušil. Karlík proto hledá láskyplný domov a pokud možno u takových páníčků, kteří by se s ním občas ukázali na nějaké výstavě a eventuelně s ním později složili pracovní zkoušky a uchovnili ho (není však podmínkou). Má totiž excelentní rodiče. Maminka jedokonce SVĚTOVÁ VÍTĚZKA a tatínek je šampionem několika států. Podrobnosti naleznete na stránce o vrhu. Maminka je import z Ruska, tedy velmi zajímavá nová krev, má 5 sourozenců, každý žije v jiném státě a VŠICHNI jsou minimálně šampiony svých domovských států. Zrovna tak tatínek má úspěšnou v chovu působící sestřičku šampionku Fiebie. Oba rodiče mají více než povinný počet pracovních zkoušek a jsou plnochrupí. 

Kairos Hafuschka, ML

 

Kairos Hafuschka, ML

01.08.2013 21:41

Potvrzena březost Natálky

Dnes byla potvrzena březost Natálky. Začátkem září tedy očekáváme drsnosrstý vrh. Zajímavostí je, že se jedná o spojení 2 exteriérově úspěšných králičích rodičů (přičemž tatínek je opravdu velmi malý králíček) a oba jsou držiteli vrcholného pracovního titulu CACIT, tatínek dokonce dvojnásobný. Maminka je mezinárodní šampionkou, šampionkou Čech a juniorskou šampionkou Slovenska. Tatínek má ještě výstavní kariéru před sebou, přesto však na svůj mladý věk je už držitelem titulů juniorský šampion Čech, Slovenska a Ukrajiny, dospělým šampionem Belgie a mnohanásobným BOBem, tedy vítězem plemene. Oba rodiče jsou plnochrupí. Tak se těším, jaký koktejl nám namíchali :-)

11.07.2013 16:16

Jak se mají štěňátka

Kairos Hafuschka

Štěňátkům táhne na 7. týden. To znamená, že mají za sebou první očkování, dostala čipy a jsou opakovaně odčervena. Ve fotogalerii naleznete nové fotky. V tomto věku to jsou již velcí raubíři, kteří samostatně přijímají potravu, i když stále při každé příležitosti ještě odchytí maminku a docpou si pupíky mlíčkem.


 

 Mating Hafuschka kennelNovinkou je, že náš plánovaný drsnosrstý vrh dostává konkrétnější podobuPokud vše bude probíhat dle plánu, očekáváme štěňátka v první polovině září. Jako důkaz doličný přikládám fotodokumentaci aktu lásky. Všimněte si, že Natálka příliš neřeší, jak že to vlastně obvykle mají psíci dělat, preferuje misionářskou polohu s heslem "pohodlí nade vše" ;-)

23.06.2013 23:41

Aktuality

1/ Štěňátka jsou aktuálně měsíc stará. A protože už začínají řádit a i počasí je příznivě nakloněno, chodí již pravidelně ven. Nové fotky naleznete ve fotogalrii.

Kirké Hafuschka


2/ Dnes nám také přišla výborná zpráva, že polobratr z předchozího vrhu Johnnie Walker se na své první výstavě stal Vítězem třídy a zároveň i OBLASTNÍM VÍTĚZEM. S chutí prý trénuje i na noře. Děkuji páníčkům za vzornou reprezentaci.
 
3/ A do třetice Dexi z Chalupského domu je naším vnoučetem, jeho tatínkem je Bertík Hafuschka. Dexi na klatovské výstavě vybojoval v trpasličím rázu V1, CAJC a BOJ. Takže velikánská gratulace k Matouškům!
Dexi z Chalupskehodomu

 

 

05.06.2013 21:19

Fotky štěňátek

Do fotogalerie jsem přidala nové fotky štěňátek ve věku 11 dnů. Zároveň pejsek dostal jméno Kairos, holčička zatím na to správné jméno čeká.

25.05.2013 09:58

A je to tady, štěníci jsou na světě

Fifince se včera narodil hnědopálený pejsek a černá tygrovaná holčička. Štěňátka usilovně pijí a už přes noc přibrala cca 8 gramů. Všichni jsou v pořádku.

 

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)