Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

26.02.2014 14:07

Bráškové se sejdou v Ostravě

Jim Beam Hafuschka, 17 months

Výborné zprávy od majitelů J štěňátek, kterým je aktuálně 17 měsíců. Johnnie Walker získal tento víkend v Brně svého již třetího CACE a prvního Res. CACIBA. Od Jima Beama přišla překrásná fotka. Oba bráškové by se měli potkat v dubnu na ostravské výstavě. Držím palečky. Kluci, jste fešáci !

31.01.2014 13:33

Fifinka v Polsku


WUT JWW 2011 Sensatsia Pitera Takaya Fifa

Po delší výstavní odmlce jsme vyrazili do polského Hlohova. Fifinka nezklamala a z mezinárodní výstavy pod taktovkou ruské rozhodčí jsme si odvezli tituly CWC, CACIB a BOS. Nemohu nezmínit velmi příjemný dojem z organizace výstavy. Příjemné je, že už na vstupním listě je napsaný odhadovaný čas, kdy přijdete na řadu. Není tedy bezpodmínečně nutné jezdit například na devátou hodinu, když víte, že je před vámi v kruhu X dalších psů. A velkým rozdílem oproti našim výstavem byla ochota obslužného personálu. Vždy byl někdo v dohledu, viditelně a na první pohled označen jako pořadatel, a hlavně kdykoliv ocotný pomoci nejen radou, ale i činem. Doprovázeli vystavovatele do výstavní kanceláře, ochotně vyzvedávali katalogy, přenášeli přepravky a výstavní židle. Dokonce tam i kdosi obcházel vystavovatele a nabízel zdarma nějaké ňamky. Bylo to fajn.

 

09.01.2014 13:20

Všehochuť

1/ V prosinci jsme se přestěhovali, kontakt aktualizován, bydlíme v Chocni. Z toho důvodu jsem vypustila všechna vánoční přáníčka, takže alespoň touto cestou dodatečně: ať je rok 2014 nejlepším rokem vašeho života. Promiňte také, pokud jsem v této době nereagovala na vaše e-mailové zprávy. Za všechny fotky a novinky samozřejmě děkuji.

2/ Johnnie Walker Hafuschka získal svého prvního CACe na národní výstavě v Brně, absolvoval bonitaci se suprovým bonitačním kódem Oe/ALR/5-DLT a tím pádem splnil podmínky pro chovnost. Velikánská gratulace páníčkům.

 

3/ Innocent Beauty Hafuschka se stala poprvé maminkou - v chovatelské stanici Gold Vargo mají krásnou vánoční nadílku 4 miminek.

 

13.09.2013 19:13

Novinky

Událo se toho u nás dost, nebyl čas aktualizovat:

 

1/ Máme drsnosrstá štěňátka 2 (pravděpodobně králičí) holčičky. Jednu z nich lze zarezervovat, k odběru bude počátkem listopadu. 

 

2/ 9.9. oslavil 1 rok náš vrh J, na fotce Jim Beam, podívejte na fešáka, jak je krásně osrstěný a ten rovný hřbet, hmmm... Děkujeme všem páníčkům za pravidelné reporty a samozřejmě GRATULUJEME !

 

3/ A do třetice ne méně významná událost - naše králičí drsnosrsté štěňátko z I vrhu se umístilo na bedně a to pěkně vysoko.
Innocent Beauty Hafuschka - NV Brno 7.9.2013 - V1, CAJC, BOJ, I.BIG Junior.
I Boháčkům patří obrovská gratulace !

 

4/ Našeho sladkého a přenádherného Karlíka nikdo nechce, že bychom si ho nechali ?

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters