Vítejte na stránkách chovatelské stanice HAFUSCHKA 

Naše stanice se zabývá chovem jezevčíků malých rázů (trpasličí, králičí) v dlouhosrsté a drsnosrsté variantě.

Specializuji se na odchov černopálených a hnědopálených jedinců nebo alespoň nosičů tohoto zbarvení. Zároveň shromažďuji údaje o všech takových jedincích. Na našich stránkách naleznete informace o mně, chovatelce, o naší nejen psí smečce, můžete se seznámit s našimi odchovy, s odchovem štěňat všeobecně a pár informací i o jezevčíkovi jako takovém. Naleznete zde také asi nejucelenější informace o chovu jezevčíků v barevné varietě s pálením a kontakty na další chovatele a organizace. Mezi mé koníčky patří také výstavba webových stránek.

Děkuji za vaši návštěvu. Své názory a připomínky můžete zanechat v návštěvní knize nebo mi přímo napište. Račte vstoupit!

Novinky

23.06.2013 23:41

Aktuality

1/ Štěňátka jsou aktuálně měsíc stará. A protože už začínají řádit a i počasí je příznivě nakloněno, chodí již pravidelně ven. Nové fotky naleznete ve fotogalrii.

Kirké Hafuschka


2/ Dnes nám také přišla výborná zpráva, že polobratr z předchozího vrhu Johnnie Walker se na své první výstavě stal Vítězem třídy a zároveň i OBLASTNÍM VÍTĚZEM. S chutí prý trénuje i na noře. Děkuji páníčkům za vzornou reprezentaci.
 
3/ A do třetice Dexi z Chalupského domu je naším vnoučetem, jeho tatínkem je Bertík Hafuschka. Dexi na klatovské výstavě vybojoval v trpasličím rázu V1, CAJC a BOJ. Takže velikánská gratulace k Matouškům!
Dexi z Chalupskehodomu

 

 

05.06.2013 21:19

Fotky štěňátek

Do fotogalerie jsem přidala nové fotky štěňátek ve věku 11 dnů. Zároveň pejsek dostal jméno Kairos, holčička zatím na to správné jméno čeká.

25.05.2013 09:58

A je to tady, štěníci jsou na světě

Fifince se včera narodil hnědopálený pejsek a černá tygrovaná holčička. Štěňátka usilovně pijí a už přes noc přibrala cca 8 gramů. Všichni jsou v pořádku.

 

16.05.2013 22:27

Co je u nás nového

1/ V prvé řadě se Fifnka pečlivě připravuje na porod, aktuálně 54. den březosti, tedy máme před sebou +/- 10 dnů.

2/ Barča složila zkoušky vloh v I. ceně a tím splnila poslední podmínku k uchovnění.

3/ Sledujte naši nabídku štěňat. Aktuálně jsem přidala nabídku drsňáčků ze spřátelené CHS. A nejen štěňátek, ale i kluků dorostenců se zkouškou z výkonu!

 

Vyhledávání

Kontakt

LUCIE KOPCOVÁ T.G.Masaryka 623, 565 01 Choceň + 420 603 515 788 (O2)

DOGS & CATS - váš internetový obchod s krmivy

Welcome !

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Mini dachshunds longhaired & wirehaired

Welcome to the website of the kennel HAFUSCHKA. I am from CZECH (Middle Europe) and I breed longhaired and wirehaired miniature...
free counters